בלוג

מתן שיעורים פרטיים – אחלה דרך לעשות כסף בתור סטודנט

לא קלים חיי הסטודנטים, במיוחד של סטודנטים עובדים. מעבר לעשרות מחויבויות לימודיות, שעות רבות של עבודה והכנה, מבחנים, בחינות ועבודות, יש גם משכורת וסידור עבודה לדאוג לגביהם.

השילוב של חוסר הזמן והלחץ הכספי, מוסיף לחץ נוסף לשגרת הלימודים הלחוצה גם ככה. רוב המקצועות הפופולריים עבור סטודנטים הם מלצרות בבתי קפה ומסעדות, עבודה סיזיפית ותובענית. בשל פוטנציאל הרווח הגבוה יחסית לעבודות עם שכר מינימום, רבים מוצאים את עצמם מבלים שעות ארוכות במלצרות או הכנת קפה. אך מה לעשות שלא לכולם מתאימה העבודה הזו, לא כולם יכולים, מסוגלים ורוצים.

מצד שני, האופצייה של עבודה בחנות וכו' עם שכר מינימום, גם היא לא יעילה במיוחד למי שצריך לשלם שכר דירה וחשבונות ולכן הרבה פעמים סטודנטים מוצאים את עצמם נאבקים מבחינה פיננסית. למי שאין תמיכה מההורים במיוחד אין ברירה ועליו לעבוד שעות ארוכות במקביל ללימודים או לוותר על חופשת הקיץ לחלוטין ולנסות לחסוך כך גם לשנה המתקרבת.

כיום, יש אופציה חדשנית וייחודית לשכר גבוה יותר בסביבה נוחה הרבה יותר – מתן שיעורים פרטיים! זו אחלה דרך לעשות כסף בתור סטודנט והיום – זה גם קל יותר מבעבר! בזכות אתר  Lessoons, כל סטודנט יכול להירשם למאגר ייעודי למורים ולהתחיל לקבל פניות מתלמידים פוטנציאליים, הזדמנות נהדרת להגדיל את ההכנסות ולצמצם את הזמן שעלינו להקדיש לעבודה!

למה לבחור במתן שיעורים פרטיים כמקור ההכנסה שלכם כסטודנטים? לפניכם כמה סיבות מובילות!

  • כאמור, האתר מוצא עבורך את הלקוחות ומשדך בינך לבין לקוחות פוטנציאלים, חוסך זמן ואין צורך בשיווק עצמי שלא כולם מיומנים בכך. מבחינת העבודה עצמה, היא שונה לגמרי מעבודת כפיים, עבודה איכותית יותר שמקדמת אתכם בניגוד לעבודה מייגעת ומנוונת! בעבודה כמורה פרטי, אתם מקבלים כסף על הכישורים שלכם, המוח עובד ואתם מתקדמים אבל הרגליים לא עייפות ואתם לא שוחקים את עצמכם!
  • השכר לפי שעה בתור מורה פרטי הוא גבוה יותר משכר מינימום ועבודה רגילה ולכן אפשר לעבוד פחות שעות ולהרוויח את אותו שכר שהיינו מרוויחים בעבודה בשעות ארוכות יותר. הידע שאתם מביאים לעבודה, משתלם מבחינה כספית! אם אתם נורא חזקים בתחום הכלכלה למשל, אתם יכולים להעביר שיעורים פרטים בכלכלה באזור שלכם, ולקבל תעריף שעתי מכובד.
  • כשאתם מתחייבים לעבודה, אתם יכולים לשלוט בכמות הלקוחות ובשעות העבודה. בצורה זו קל לייצר יציבות בעבודה ופוטנציאל השליטה בשכר ובשעות הוא גבוה – גם אם אתם מעדיפים מינימום שעות או כמה שיותר. אין שינויי משמרות, אין ביטולי משמרות, אין "סטנד ביי", אלא התחייבות לעבודה רצינית ששכר שמגיע לכם, הוא בצידה.