אילן מבחסנקי

מורה פרטי אילן מבחסנקי

מדעי המחשב, שנה ב', המכללה למינהל
מלמד בראשון לציון ועוד 4 ישובים
בוגר מצטיין בקורס ממר"ם (תכנות) ומתכנת מזה 3 שנים ביחידה טכנולוגית בכירה בצה"ל. סובלני, קשוב ומסור מאוד לתלמידים.

 תאור מפורט

✅ בוגר מצטיין שנה שנייה בפקולטה למדעי המחשב.
✅ סיום בגרויות בהצטיינות יתרה עם ציון ממוצע של 97.
✅ מתכנת בצה"ל ביחידה טכנולוגית מזה 3 שנים.
✅ מאוד נהנה מתהליך הלימוד ומביא את התלמיד למקסימום.
✅ מתמצא מעולה בתחום הריאלי (מתמטיקה, פיזיקה) שניהם ציון ממוצע של 98 בתעודת הבגרות.
✅ מלמד להבנה אמיתית של החומר ולא לשינון !
✅ בקיא מאוד בעולם המחשבים ומדעי המחשב בפרט, עושה פרוייקטים לתלמידי תיכון וסטודנטים , אתרים וכמובן שיעורים פרטיים.

☎ מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו לכל שאלה נוספת, אשמח לענות על הכל☺

 השכלה

סטודנט שנה ב' לתואר ראשון במדעי המחשב בהמכללה למינהל (2016-2019)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  90 ₪ לשעה
  110 ₪ לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
גמיש במחיר, זמין מ18.00 עד 23.00

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

אלירן גביל
ע"י
עזר לי המון בהבנת חומר הלימוד שלמדנו והכין אותי למבחן באופן מעולה. הורגש מאוד הסובלנות והאכפתיות כלפיי ולזה שאבין לעומק ועד הסוף את החומר הנלמד. ממליץ מאוד מאוד מורה מעולה שהתלמיד בראש מעייניו.
לפני: 6 חודשים
יעל לוי
ע"י
לא יכול לתאר כמה עזרת לי בחומר שפספסתי במהלך הסמסטר והייתי חייב להשלים והרגשתי שזה לא אפשרי תוך שלושה שיעורים הדבקנו את הפער והצלחתי כבר לבד לפתור מטלות שאנשים שהיו כל הסמסטרים בכיתה התקשו. אני מרגיש שאני יודע את החומר בצורה מעולה ושולט בו.
מודה לך הרבה מאוד וממליץ כמובן לכולם!
לפני: 6 חודשים
דנה סוקולוב
ע"י
מורה מעולה!
התפתח אצלי פער מהשאר הכיתה מתחילת השנה והחלטתי להגיע לאילן, הוא עזר לי להבין את החומר כמו שצריך ולהגיע לרמה של שאר הכיתה. ללא ספק אמשיך להגיע אליו לשיעורים, הוא מסור, אכפתי וסבלני מאוד, אף פעם לא עוזב נושא עד שהוא רואה שהבנתי אותו עד הסוף.
ממליצה בחום לכל מי שעדיין מתלבט!
לפני: 6 חודשים
ויקי ארי
ע"י
היה לי ממש קשה להבין אסמבלר וזה מקצוע לא כזה מוכר ולא הרבה יודעים אותו, בחרתי בלי להכיר יותר מידי באילן שילמד אותי אסמבלר וזאת הייתה בחירה מצויינת, הבנתי את כל החומר בצורה ברורה בקצב שלי והכי חשוב אני הרגשתי שאני מבינה סוף סוף מה רוצים ממני בשאלות ובתרגולים. מסביר בצורה מאוד סובלנית ומתחשבת ומרגישים שבאמת אכפת לו ממי שיושב מולו וכמובן מקצועיות מעל הכל.
לפני: 6 חודשים
שני עדן
ע"י
מעולה, באמת אין מה להגיד פשוט תותח, יסודי, ענייני, קולע בול. לקח לי שבועיים ללמוד איתו חומר של כמה חודשים ולהוציא ציון פצצה! ממליצה בחום וכמובן מודה לך המון המון על העזרה שנתת לי ועל הכלים שהבאת לי ללמידה. אכפתיות וסובלנות ממש בולטת אצלך לתלמידים.
לפני: 6 חודשים
יניב כהן
ע"י
הבת שלי תלמידה בכיתה י"א למדעי המחשב (10 יחידות לימוד) והתקשתה מאוד בחומר. ניסינו לתת לה להסתדר לבד אך לא היה מנוס מלקחת מורה פרטי. ניסינו מעל 4 מורים פרטיים אבל עם אף אחד מהם החומר עדיין לא ישב לה, המשכנו לחפש וברגע שפנינו אלייך היא פשוט התחילה להבין את החומר והיא בין המתקדמות בכיתה. הרבה סבלנות, השקעה ואכפתיות הם אלה שגרמו לזה.
מודה לך מאוד.
לפני: 6 חודשים
Ido Bleicher
ע"י
הייתי מגיע לשיעורים בכיתה עם המורה ולא הצלחתי להקשיב ורצו להוריד אותי ל4 יחידות . ולא ידעתי מה לעשות והייתי בלי פתרון. ואז ראיתי את המודעה של אילן ואמרתי שזה יכול להשפיע עלי ולעזור לי. אילן לקח אותי ועזר לי לסיים את הבגרות הקשה בציון 97!!!! אחרי שניכשלתי במבחנים הראשוניים . הוא בחור רציני מקצועי ושמר עלי לאורך התקופה בדק אותי שאני באמת פותר שיעורי בית ומשקיע . ובזכותו הגיעה ההצלחה. הדבר הכי חשוב שיש לו שאכפת מהצלחה שלי ולכל תלמיד שיגיע
לפני: 7 חודשים
טל כהן
ע"י
מורה מצויין מסביר טוב את החומר העלה לי את הציון 10 נקודות ועכשיו אני מבין יותר את החומר
לפני: 7 חודשים
יוגב רז
ע"י
מעולה מעולה מעולה!
היה לי פער מאוד גדול מהחומר של הכיתה והייתי חייב להשלים הרבה חומר, עברנו על הכל והדבקנו את הפער לגמרי! הייתי מאוד לחוץ לפני מבחנים וכל מבחן היה בשבילי מעמסה, כעת אני מרגיש שאני מגיע למבחן רגוע, יודע את החומר ורק בא להראות את מה שאני באמת יודע.
אני תלמיד כיתה י"ב וניגש לבגרויות השנה ב4 יחידות לימוד, תודה רבה רבה!!
לפני: 8 חודשים
יאנה
ע"י
הייתי צריכה עזרה בהכנה לקראת מבחן סינון במגמת מדעי המחשב, אני בכיתה יא׳ ולפני עזרתו של אילן התקשתי בהבנה של החומר ובעיקר ביישום שלו בפתירת תרגילים. הוא היה קשוב לאורך כל השיעורים שהיו לנו, בעל סבלנות רבה, לא התייאש ממני גם כשהתקשתי להבין חלקים מהחומר והיה לו ממש חשוב שאני באמת אבין הכל ואגיע למצב שאני יכולה להתמודד עם המבחן לבד. הוא מעביר את החומר בצורה יסודית ובאמת הבין במהירות מה השיטה הכי טובה שבה אני אפנים אותו. בלעדיו לא הייתי מוכנה בכלל למבחן הזה ולא הייתי עוברת. ממליצה בחום!
לפני: 8 חודשים
תומר גדון
ע"י
ראיתי את המורה דרך מודעה בפייסבוק, הבן שלי היה צריך להשלים חומר למבחן במתמטיקה שהוא פספס מכיוון שלא היה בשיעורים. תוך 3 - 4 שיעורים החומר של הכיתה הודבק ואף הם עברו את החומר הנלמד בכיתה כך שהציונים עלו מאוד. לכל אורך הדרך הרגשתי הרבה סובלנות ומסירות מצד המורה לתלמיד ואני מאוד שמחה שבחרנו כך.
ממליץ בחום.
לפני: 8 חודשים