אבי יולזרי

מורה פרטי אבי יולזרי

כלכלה מנהל עסקים, בוגר, האוניברסיטה העברית
מלמד בתל אביב -יפו ועוד 11 ישובים
לחוצים מהמבחן המתקרב? צרו קשר וראו איך אתם נרגעים.

 תאור מפורט

אני מומחה למבחני מיון וקבלה ללימודים גבוהים כבר כמעט עשרים (!) שנה אז יש לי המון דברים חיוביים ונהדרים לספר על עצמי, אבל נראה לי שבמקום זה בואו נקבע שיעור ראשון ותוכלו להתרשם בעצמכם.

 השכלה

בוגר תואר ראשון בכלכלה מנהל עסקים בהאוניברסיטה העברית (2001-2004)
בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה בהאוניברסיטה העברית (2001-2004)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  1 ₪ לשעה
  הזן תעריף לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
שימו לב לפירוט המחירים - השיעורים בכל הקורסים אורכים שעה וחצי (90 דקות):

קורס קצרצר - 3 שיעורים (4.5 שעות): 1170 שקלים
קורס קצר - 5 שיעורים (7.5 שעות, הכי נפוץ למבחני רמת אנגלית): 1830 שקלים
קורס ארוך - 10 שיעורים (15 שעות, הכי נפוץ למבחנים פסיכומטריים): 3490 שקלים
קורס ממש ארוך - 16 שיעורים (24 שעות): 4875 שקלים
שיעור נסיון בודד (1.5 שעות): 350 שקלים

לא חייבים לשלם מראש על חבילת שעות - ניתן לקחת שיעור נסיון ולהשלים בשיעור השני את התשלום לאחת משלוש חבילות השעות. ניתן לשלם באשראי (גם בתשלומים).

 אתר אישי

 בלוג

/hebrew-blog

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

דני אטיאס
ע"י
אני איש עסקים שחי על קו לונדון תל אביב והרבה שנים הרגשתי שהאנגלית שלי היא מחסום רציני. הגעתי לאבי דרך המלצה חמה של חבר שלמד אצלו ויש לי רק דבר אחד לספר לכם: if your business English needs some work, Avi is your man.
לפני: 13 ימים
איתי
ע"י
אבי היה נהדר. מאוד עזר לי. אני ממליץ בחום.
לפני: 19 ימים
Bar Shladov
ע"י
זה מבחן שונה מאד בתפיסה שלו מהפסיכומטרי ואי מצליח להסביר את רזי המבחן ואת ההגיון שלו מעולה. ניגשתי פעמיים כאשר בפעם השנייה בעזרת שישה או שבעה שיעורים בלבד, שיפרתי את הציון שלי ב-200 נקודות, וציון כולל של 1380 מתוכו 760(!!!) נקודות במתמטיקה, איתה עבדתי עם אבי. מורה נפלא, אכפתי וכיף מאד ללמוד אצלו (ויש אצלו מזגן, דבר ש המורים הפרטיים בתיכון למדתי שהוא לא טריוויאלי כמו שהוא נשמע)
לפני: 29 ימים
אורי אהרון
ע"י
אבי הוא מספר 1 בארץ ב sat, מסביר לך כל דבר שצריך בדיוק כמו שצריך ככה שאתה מבין ישר אפילו אם עשית שלוש יחידות מתמטיקה בתיכון כמוני.
לפני: 29 ימים
ארי ינאי
ע"י
למדתי אצל אבי IELTS ולכן מכן TOELF (מאחר והציון שקיבלתי במבחן הראשון לא היה מספיק טוב בשבילי). אבי הוא מקצוען, ומכיר את המבחנים לעומק! הוא מכיר המון שיטות לשיפור ויודע להכווין בצורה מאוד טובה! ממה שבדקתי נראה שהוא הטוב ביותר בארץ בתחום המבחנים. בהחלט היה שווה כל שקל, וההשקעה החזירה עצמה בגדול!! תודה רבה אבי על ציון מצויין שקיבלתי, עזרת לי מאוד! :)
לפני: 8 חודשים
Brainiac Prep
מצוין!
לפני: 28 חודשים
נתן חפץ
ע"י
הגעתי לאבי בהמלצת חבר כדי להתכונן לקראת מבחן GRE ללימודי תואר שני.
אבי הבין מהר מאוד את הנושאים שבהם אני צריך חיזוק והתאים את שיטת הלימוד ואת הקצב לצרכי. אבי היה זמין ואדיב גם מחוץ לזמן השיעורים ואפילו כשפניתי אליו חודשים לאחר מכן לאיזה עניין. הלימוד נעשה באווירה נעימה ובמקצועיות גבוהה מאוד, וכמובן שעברתי את המבחן בקלות.
אל תחפשו רשתות ובתי עסק, כאן מי שאתם רואים זה מי שאתם מקבלים...
מומלץ בחום!
לפני: 28 חודשים
טל קדרון
ע"י
הגעתי לאבי אחרי שעשיתי פעמיים פסיכומטרי (בקורס של יואל גבע - 630 ואז לבד - 635). הייתי כבר מתוסכל מהמצב ולא חשבתי שאפשר להשתפר. אבי הצליח להבין בדיוק מה שהייתי צריך, ואחרי 8 שיעורים בלבד איתו ניגשתי למבחן בפעם השלישית, וקיבלתי 720. אין לי מספיק מילים כדי לתאר כמה מומלץ ללמוד איתו.
לפני: 28 חודשים
מורן אהרוני
ע"י
למדתי עם אבי למבחן GRE ומצאתי מורה תותח, ששוחה בחומר ושהוא גם בן אדם נחמד שלא מתייאש גם אם צריך להסביר משהו שוב ושוב. אבי תמיד ידע לתת לי מוטיבציה כשהייתי צריכה, והתוצאות בהתאם. ממליצה בחום, מורן.
לפני: 28 חודשים
שחר ביטון
ע"י
הגעתי לאבי אחרי שלקחתי קורס TOEFL מיותר לחלוטין במקום אחר. בארבעה שיעורים (שש שעות), אבי שינה לי לחלוטין את התפיסה שלי את המבחן הזה ובעזרתו קיבלתי 110 כשהייתי צריך לפחות 100. מומלץ בחום רב.
לפני: 28 חודשים
שחר ביטון
ע"י
חיפשתי קורס GMAT ומזל שמצאתי את אבי במקום להרשם לקבוצה. אבי הצליח לשבור לי כמה מחסומים שהיו לי באנגלית ובמתמטיקה, ולהראות לי את הדברים מזווית חדשה. הלמידה לא הייתה פשוטה, אבל לכל אורך הדרך אבי היה סופר מקצועי ותומך, מה שגרם לי אישית לרצות להגיע רחוק יותר. לקראת הבחינה ישבתי שעות על גבי שעות לפתור תרגילי ומבחנים לדוגמה ובשורה תחתונה: קיבלתי 720! (50/38 כמותי ומילולי)
לפני: 28 חודשים