לאה פלוט

מורה פרטית לאה פלוט

מדעי הרוח והחברה, תואר שני, בוגרת, אוניברסיטת תל אביב
מלמדת ברמת גן ועוד 2 ישובים
מורה מוסמכת ומנוסה להצלחה בבגרויות 2 ו-5 יחידות בהיסטוריה, אזרחות, ספרות ותנ"ך בגישה יצירתית ומעצימה. מנחה את ההורים בקשרי תלמיד-מורה-הורה.

 תאור מפורט

תואר ראשון בחינוך ממכללת לוינסקי ותואר שני במדעי הרוח מאוניברסיטת תל-אביב.
מורה מוסמכת למקצועות רבי המלל לתלמידי תיכון, יוצאי צבא משפרי ציוני בגרות ותלמידי מכללות / סמינרים.
מלמדת ומגישה לבגרויות עד חמש יחידות בשיטה ייחודית ומעצימה. השלמת פערים וסיוע בהכנת עבודות.
נסיון רב וסבלנות גם בהנחיית תלמידים עם קשיי למידה.
בעלת תעודה להנחיית הורים מאוניברסיטת תל-אביב, ונסיון רב בייעוץ להורי התלמידים בקשר עם המורים ובקשייהם בתחומים נוספים.
מלמדת בביתי באיזור ר"ג - גבעתיים. והמחיר הוא 120 ש"ח לשעה עגולה.

 השכלה

בוגרת תואר שני במדעי הרוח והחברה באוניברסיטת תל אביב (2010-2012)
בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי (1986-1989)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  120 ₪ לשעה
  הזן תעריף לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
שיעור כפול 200 ש"ח .

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

תום מגדסי
ע"י
אהלן חברה, את לאה ויגאל פגשתי כ-חודש וחצי לפני הבגרות בתנ"ך והסטוריה מוגבר (בעוד שלא ידעתי אפילו מה החומר). אלמלא הזוג הנהדר הזה לא הייתי זוכה לגשת לבחינות בזמן כה מועט (שלרוב אופייני לחייל משוחרר). יגאל ולאה עשו עבודה נפלאה! כזאת מסורה ושקדנית! שכוללת גם עבודה מחוץ למסגרת השיעור, אם בשביל סיכומים, הסברה בפלאפון וכו'.. מאוד הייתי מרוצה מהעבודה ומהמקצעויות שלהם ובנוסף גם מהיחס החם! כל כך הייתי מרוצה שהייתי מוכן לנסוע כ-40 דקות לכיוון! כל שיעור! אני ממליץ בחום ולא רק על המקצועות הללו (ללאה יש ידע נרחב). אל תחשבו פעמיים חברים לכו על זה, אין מצב שלא תצאו מרוצים!
לפני: 5 חודשים
Noy Zakai
ע"י
לאה זוהי דמות חינוכית שאני מאחלת לכל אחד לזכות בה.
טובת לב וניחנת באישיות מדהימה שאין לתאר! אוספת ומכילה ובעזרת כך נוגעת בכל תלמיד באשר הוא.
את לאה הכרתי מכיתה ח', כאשר אובחנתי כבעלת קשב וריכוז והוריי חיפשו את המורה הפרטית הטובה ביותר.
כבר מהפגישה הראשונה עם לאה אני והוריי הרגשנו במקום בטוח, שיש לנו על מי לסמוך , וכנערה הרגשתי מחוזקת מאוד. לאה ליוותה ומלווה אותי מהתיכון ועד היום כסטודנטית, משרה לי בטחון ורוגע ונמצאת שם תמיד עבורי. אני נעזרת בלאה הרבה מאוד במהלך התואר, בניסוחים וברמת עבודות הגשה אקדמיות שהתואר דורש.
בכדי להתקבל ללימודיי בתואר היה עליי לשפר את ממוצע הבגרות. עם לאה שיפרתי 2 יחידות בהיסטוריה, 2 יחידות בתנ"ך והרחבתי ל5 יחידות היסטוריה. הציונים דיברו בעד עצמם, וממוצע בגרויות 80.95 העלתי לממוצע 92.66. זאת בזכות הידע הרב של לאה בהגשת הבגרויות ובתכנים העדכניים של משרד החינוך אותם היא מלמדת ומעבירה בדרך יצירתית, מהנה ונטולת לחץ נפשי, בזמן קצוב ומספק עד לבחינה.
מומלצת בחום!!!!
לפני: 5 חודשים
Adi Chick
ע"י
הגעתי דרך האתר, וצלצלתי ללאה לקבוע שיעור. מיד היא דאגה לפנות לי זמן בלוח הזמנים שלה, ולעמוד במטרה, ללמוד לכל שלושת המורחבים: תנ"ך, היסטוריה וספרות, הכל תוך פחות מחודש וחצי, הכל כמובן בלי רקע או לימוד קודם. לא רק שהיא המורה היחידה שמלמדת את כל שלושת המקצועות הנ"ל ברמה של 5 יח"ל, אלא גם שהיא דואגת, אכפתית, תשומת לב אישית, היא יודעת את כל החומר, דואגת לחפש חומים נוספים, שמה דגש לכל תלמיד בדיוק איפה שהוא צריך, מלמדת בצורה אישית ומותאמת לכל תלמיד ושמה דגש למצוינות.
אמשיך וארחיב גם שהיו תלמידים שהכרתי שלמדו בקורסים שמציעים בשוק, ששם לא רק שהמחיר גבוה הרבה (כ5000 ש"ח לקורס), אלא גם אין דאגה אישית, תשומת לב לכל תלמיד, אכפתיות, ודגש לכל תלמיד בנפרד, מה שמקשה על התלמידים, וגורם להם להרגיש פחות בטוחים בעצמם.
בגדול, לאה תמכה בי והגיע איתי ליעד בלתי אפשרי, ללמוד ולהרחיב את כל המקצועות הנ"ל בטווח זמן של חודש וחצי, עזרה לי לגשת בביטחון לכל אחת מהבגרויות, ובלעדיה לא הייתי מצליחה לגשת לאף בגרות בכזה ביטחון וידע.
תודה מכל הלב, עדי צ'יק
לפני: 5 חודשים
סם
ע"י
הגעתי למורה דרך אתר זה, היא המורה היחידה שמלמדת גם היסטוריה וגם תנ"ך ברמה מורחבת(לפחות מסקירה אישית) ולכן היא ידעה כמה זמן ומתי צריך לתקוף כול נושא. בנוסף מדובר במורה שיודעת להסביר מצויין את החומר גם לאנשים פחות מילוליים את החומר(כמוני).
בתודה רבה סם.
לפני: 6 חודשים
יגאל טסטר
ע"י
לאה היא מורה מצויינת לבגרויות 5 יחידות בספרות, תנ"ך והיסטוריה. יגאל
לפני: 6 חודשים