צליל כהנא

מורה פרטית צליל כהנא

קולנוע, בוגרת, מכללת ספיר
מלמדת בתל אביב -יפו
מורה לעריכת וידאו בתכנת פרימייר. מתן כלים מקצועיים איך לקחת את הדמיון הכי רחוק שאפשר

 תאור מפורט

עורכת וידאו מקצועית, במאית ותסריטאית. ניסיון רב בהדרכת קבוצות, קורסים ולימוד פרטני. הסוד בעריכת וידאו הוא איך לספר סיפור טוב שירגש ויפתיע. המטרה שלי היא לתת השראה ולהעניק כלים איך לקחת את הדמיון הכי רחוק שאפשר ומעודדת תהליך יצירתי אישי. מתן כלים מעשיים בעריכת וידאו והכרת התכנה, כך שתוכלו להתחיל לערוך כבר מהשיעור הראשון. בשיעורים נלמד להכיר את התכנה ואת מושגי היסוד בעריכה, עיצוב פס קול ועבודה עם סאונד, אפקטים וטכניקות עריכה. אין צורך בניסיון קודם.

 השכלה

בוגרת תואר ראשון בקולנוע במכללת ספיר (2009-2013)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 ערי לימוד

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  150 ₪ לשעה
  200 ₪ לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
הנחה לשיעור כפול בבית התלמיד

 בלוג


הטרנד החדש: צילום ועריכת Vertical Video

וידאו המצולם לאורך במקום לרוחב.

עד היום הייתי מבקשת מתלמידים שלי שמצלמים עם הפלאפון ומכינים סרטונים ליוטיוב או לפייסבוק לדאוג לצלם לרוחב (ביחס של 16:9) כדי שהוידאו לא יראה חובבני. אך לאחרונה אני נתקלת בשינוי מהותי - יש טרנד חדש! טרנד הצילום לאורך.

מסתבר שהצילום לאורך נותן לוידאו תחושה יותר "אמיתית, כנה, עממית", והצילום והעריכה לאורך התפתח לתחום שלא רק מתאים לצילום הביתי, חובבני, או סרטי וידאו אומנותיים, אלא לקונספט של ממש!
היום נהיה יותר ויותר מקובל לצלם ולערוך סרטונים לפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכל הרשתות החברתיות, באופן המותאם לדפדפן הסלולרי. ואיך רובנו מחזיקים את הטלפון הנייד? נכון - לאורך.

אז היום הרבה חברות פרסום כבר הבינו את העסק. המומחה מספר אחד בארץ לטרנדים חדשים הלא הוא ראש הממשלה שלנו, בנימין נתניהו, שלאחרונה, אם שמתם לב, מעלה סרטונים המצולמים לאורך, וכך גם חברו כחלון. כלומר הפוליטקאים שלנו, גם אם חלקנו לא מסכימים עם האג'נדה שלהם, הבינו שצילום לאורך מחבר אותם לאזרח הפשוט, ובכך יוצר איתם הזדהות.

אבל חוץ מפרופגנדה פוליטית, או פרסומות, גיליתי שישנה חגיגה בתחום ה - Vertical video. כמו פסטיבל Vertical Film Festival המחלל את קוד הצילום לרוחב וחוגג בפסטיבל סרטים של ממש.

הנה דוגמא לסרט שזכה במקום השני:
/

אז כפי שאתם מבינים, הטלפון הסלולרי שינה לחלוטין את הדרך בה אנחנו צורכים תוכן של וידאו. אבל חכו, רגע לפני שאתם רצים לצלם לאורך, תנסו לחשוב איזה סיפור אתם רוצים לספר ואיך הקונספט של צילום לרוחב או לאורך משרת אותו.

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת