עומר מורד

מורה פרטי עומר מורד

הנדסת מערכות מידע, בוגר, מכללת תל אביב יפו
מלמד בתל אביב -יפו ועוד 2 ישובים
שמי עומר מורד, מפתח ומתכנת עם ניסיון של יותר מ6 שנים בתחום פיתוח האפלקציות, פיתוח אתרי אינטרנט והנחייה בקורסים של מדעי המחשב

 תאור מפורט

אני מפתח תוכנה עם ניסיון של יותר מ6 שנים בתחום פיתוח האפלקציות, פיתוח אתרי אינטרנט והנחייה בקורסים של מדעי המחשב. ניסיון כמרצה מוביל במכללת ג'ון ברייס של כ-3 שנים. אני מעביר שיעורים פרטיים אישיים ובקבוצות כבר מזה 5 שנים.
הכנתי תלמידים לבגרויות וגם סטודנטים באוניברסיטה למבחנים מקצועות מדעי המחשב.

 השכלה

בוגר תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע במכללת תל אביב יפו (2012-2015)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  160 ₪ לשעה
  185 ₪ לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
הזן הערות נוספות

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

דלית
ע"י
אל עומר הגעתי דרך מכללת ג'ון ברייס, לאחר שהתחלתי ללמוד במכללה בקורס של Full Stack Web Developer, ובשלב מסוים בקורס איבדתי את הקצב של הכיתה וכנקודת מוצא אחרונה החלטתי שאני צריכה לעשות שיעורים באופן אישי בקצב המותאם לי.
כבר בתחילת השיעורים עם עומר, הוא האמין בי והבין את הפוטנציאל שיש לי, ובכך גם החזיר בי את המוטיבציה להצליח וללמוד כמה שיותר בתחום כזה נרחב ולא לוותר גם כשקשה.

עם עומר למדתי נושאים רבים ומגוונים הדרושים בתחום כגון JavaScript, jQuery, Node.js, Angular JS, PHP, SQL ועוד...
בכל הנושאים שלמדתי עם עומר, הוא הכניס תחומים שנדרשים מאוד עבור עבודה בתחום.
לעומר יש שיטות לימוד טובות וייחודיות מאוד שללא ספק עזרו לי להתקדם, לשפר את רמת כתיבת הקוד ולהבין בפירוט רב נושאים שנלמדו בכיתה באופן שיטחי מאוד.
לעומר חשוב מאוד שאצא בהרגשה טובה בכל שיעור (ועם חיוך...), ולכן הוא לא מוותר לי עד שהוא מרגיש שהבנתי את הנושא הנלמד לעומק כמו שצריך.

אין לי ספק שבסופו של דבר שבזכות עומר, יצאתי לשוק העבודה עם ידע והבנה נרחבים של נושאים שבמסגרת הלימודים הפורמליים בקורס לא הייתי מקבלת אותם כלל וכלל.

אני באמת מרגישה ושמחה שנפלה לי הזכות להכיר את עומר שיש לו ידע עצום בתחום, ועל-כן גם אשמח לתת המלצה טלפונית למי שמעוניין,
דלית
054-5715307
לפני: 14 חודשים