אלכסנדר מינולין

מורה פרטי אלכסנדר מינולין

מוזיקה, בוגר, אוניברסיטת תל אביב
מלמד באור יהודה ועוד 9 ישובים
מורה מוסמך לפסנתר, אורגן/אורגנית וחלילית, לגילאים 5-120, מלחין ופסנתרן, אקדמאי בעל 20 שנות ניסיון, סבלנות רבה ורצון לתת! מכוון ומתקן פסנתרים

 תאור מפורט

השיעור מתקיים בביתכם, באווירה מהנה, עם הפעלה חוויתית בצלילים ומקצבים! שיטת לימוד מיוחדת לגיל הזהב! ניסיון וגישה לבעלי לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז,ואוטיזם. מלמד גם:אלתור והלחנה, פיתוח שמיעה, הרמוניה, תאוריה, בסגנון קלאסי/ג'אז/פופ/רוק/חסידי/מזרחי ועוד. למגיעים מלסונס שיעור היכרות ב80 ש"ח! הנחה ל2 תלמידים במשפחה ושיעורים כפולים. סיוע בחינם בבחירת פסנתר ואורגן, בדיקה לפני רכישה,הנחה בכיוון פסנתר!

 השכלה

בוגר תואר ראשון במוזיקה באוניברסיטת תל אביב (2000-2005)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  100 ₪ לשעה
  100 ₪ לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
כל תלמיד מותאמת תוכנית לימוד אישית על פי טעמו של התלמיד. שיטת הלימוד שלי מאפשרת לפתח טכניקת נגינה דרך השירים האהובים ולא תרגילים וסולמות. במהלך שנות פעילותי בתחום פיתחתי גישה ייחודית בהוראת מוזיקה שמגלה ומטפחת כישרון מוזיקלי רדום בכל גיל, ומצמיחה המון תלמידים מרוצים!
מפעם לפעם נעשה קונצרטים של תלמידים ונזמין את המשפחה והחברים שישמעו וייהנו!
השיעורים משלבים שקיעה בקסם המוזיקה ונגיעה בעולם ההלחנה. אתם מוזמנים להתנסות בחוויה המקסימה של ביצוע מוזיקה אהובה, אלתור,הרמוניה ויצירת מוזיקה משלכם!

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

עומר כהן
ע"י
אלכסנדר הוה מורה שלי לפסנתר כבר יותר משנה וחצי. הוא מלמד באווירה נעימה ומסביר דברים בצורה מעניינת שהרחיבה מאוד את האופקים שלי בתחומים שונים של מוזיקה. יצא לי לקחת לפני כן מספר שיעורים אצל כמה מורים אחרים, ואצל אף אחד מהם לא מצאתי שיעורים כל כך מועילים וחוויתים כמו אצל אלכסנדר. בזכותו קפצתי תוך תקופה קצרה מרמה של נגינת שירי ילדים פשוטים לשליטה חופשית ובטוחה ב2 הידיים שמאפשרת לי לנגן את מרבית השירים שאני אוהב. ממליץ עליו בחום לכל מי שרוצה להגשים את חלומו לנגן פסנתר!
לפני: 31 חודשים