אלכסנדר מינולין

מורה פרטי אלכסנדר מינולין

מוזיקה, בוגר, אוניברסיטת תל אביב
מלמד באור יהודה ועוד 9 ישובים
מורה מוסמך לפסנתר,אורגן, חלילית לכל הגילאים,מלחין ופסנתרן אקדמאי עם 17 שנות ניסיון,סבלנות רבה ורצון לתת! כיוון,תיקון ובדיקת פסנתר לפני רכישה

 תאור מפורט

נוסף מלמד: פיתוח שמיעה וסולפג', הרמוניה, אלתור, עיבוד והלחנה, תאוריה, אקורדים, הכנה לבגרויות, מבחנים לאקדמיה ועוד. ניסיון וגישה ייחודית לבעלי לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז ואוטיזם בדרכי לימוד לא קונבנציונלים. שיעור ניסיון ב75 ש"ח! הנחות ל2 תלמידים במשפחה ושיעורים כפולים! סיוע בחיפוש, ליווי ובקידת פסנתר ואורגן. למידע נוסף, תמונות, וידאו, תעודות הצטיינות והמלצות אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלי.

 השכלה

בוגר תואר ראשון במוזיקה באוניברסיטת תל אביב (2000-2005)

 נסיון

תלמידי בית ספר
הכנה לבגרויות
הפרעות קשב וריכוז
מתרגל
מרצה

 מקום מפגש

אצל המורה
אצל התלמיד
ספריה, כיתת לימוד, בית קפה

  תעריף

  100 ₪ לשעה
  100 ₪ לשעה
הנחה עבור שיעור כפול
הנחה עבור מספר שיעורים
כל תלמיד מותאמת תוכנית לימוד אישית על פי טעמו של התלמיד. שיטת הלימוד שלי מאפשרת לפתח טכניקת נגינה דרך השירים האהובים ולא תרגילים וסולמות. במהלך שנות פעילותי בתחום פיתחתי גישה ייחודית בהוראת מוזיקה שמגלה ומטפחת כישרון מוזיקלי רדום בכל גיל, ומצמיחה המון תלמידים מרוצים!
מפעם לפעם נעשה קונצרטים של תלמידים ונזמין את המשפחה והחברים שישמעו וייהנו!
השיעורים משלבים שקיעה בקסם המוזיקה ונגיעה בעולם ההלחנה. אתם מוזמנים להתנסות בחוויה המקסימה של ביצוע מוזיקה אהובה, אלתור,הרמוניה ויצירת מוזיקה משלכם!

 חוות דעת והמלצות   כתוב חוות דעת

עומר כהן
ע"י
אלכסנדר הוה מורה שלי לפסנתר כבר יותר משנה וחצי. הוא מלמד באווירה נעימה ומסביר דברים בצורה מעניינת שהרחיבה מאוד את האופקים שלי בתחומים שונים של מוזיקה. יצא לי לקחת לפני כן מספר שיעורים אצל כמה מורים אחרים, ואצל אף אחד מהם לא מצאתי שיעורים כל כך מועילים וחוויתים כמו אצל אלכסנדר. בזכותו קפצתי תוך תקופה קצרה מרמה של נגינת שירי ילדים פשוטים לשליטה חופשית ובטוחה ב2 הידיים שמאפשרת לי לנגן את מרבית השירים שאני אוהב. ממליץ עליו בחום לכל מי שרוצה להגשים את חלומו לנגן פסנתר!
לפני: 16 חודשים